Rețeaua de magazine Linella anunță concurs pentru suplinirea  postului de:

Administrator sala de comerț

Responsabilități de bază:
• Plasarea comenzilor de marfă pentru magazin către furnizori;
• Organizarea lucrului în sala comercială;
• Soluționarea întrebărilor parvenite de la consumatori;

Cerințe:
• Studii medii sau superioare – economie, comerț, administrare;
• Experiența în vânzări- prezintă un avantaj;
• Comunicare fluentă în limba română și rusă;
* Persoana amabilă, energică, flexibilă  la graficul de muncă.

Garantam:
* Salariul atractiv si achitat în termen;
* Posibilitatea de a lucra într-o echipă tânără și dinamică;
* Perspectivă de creștere în carieră;

                      Ne rezervăm dreptul să contactăm doar persoanele care corespund cerințelor.

Persoanele interesate  sunt rugate să expedieze CV-ul (cu poză) la adresa electronică: job@linella.md  , indicând FUNCŢIA pentru care aplică.

www.linella.md

back forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Administrator

Star Kebab • Вчера, Кишинев

Отправить CV

muzCafe • Вчера, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть