IMC Group, Holding care activeaza cu success pe piata Republicii Moldova in domeniile: Retail (reteaua proprie de magazine IMC Market), B2B, prestării Serviciilor de Consultanţă, Comert si Distributie internationala, Constructii, si altele) anunta concurs pentru pozitia vacanta:

Administrator sala comercială la rețea de magazine "IMC MARKET"

Responsabilitati:
- Asigurarea gestionarii corespunzatoare a centrului comercial;
- Organizarea si monitorizarea lucrului angajatilor centrului comercial;
- Monitorizarea actiunilor promotionale petrecute in cadrul centrului comercial;
- Reprezentarea intereselor companiei in fata clientilor;
- Controlul si semnarea actelor de evidenta;
- Verificarea si corectarea tabelelor de pontaj.

Cerinte fata de candidati:
- Experienta la un post similar, min. 1 an;
- Cunoasterea prevederilor legislative in domeniul alimentatiei publice;
- Abilitati de gestiune a echipei;
- Abilitati de organizare;
- Spirit creativ;
- Cunoasterea limbilor romana si rusa la nivel avansat;
- Abilitati de analiza;
- Cunostinte medii de operare PC.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică: cadre@imc.md , indicînd poziţia pentru care candidaţi.
Tel: +373 78803010

Doar persoanele ce vor corespunde cerinţelor vor fi contactate.

cadre@imc.md
+373 78803010

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Администратор

Blinoff • Сегодня, Кишинев

Отправить CV

Junior Systems Administrator

Matrix • Сегодня, Кишинев

Administrator

Star Kebab • Сегодня, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть