Administrator/Aдминистратор

Cauţi un job? muzCafe te invită la cea mai tare aventură! Realizează-te profesional într-o echipă tânără, energică şi pozitivă:)

Contactează-ne acum şi aplică la postul dorit!

Dacă ai apăsat click pe anunțul nostru, să știi că deja ești cu un pas mai aproape de noi!

Dacă deții bune abilități de organizare, comunicare și știi cum să păstrezi spiritul de echipă, muzCafe îți oferă șansa de a face parte din cea mai profesionistă echipă, în calitate de ADMINISTRATOR.

NE AFLĂM PE PIAȚĂ DIN 2005!

De ce ai nevoie pentru a obține acest job?
- Studii superioare finisate sau în curs de finisare;
- Experiența în alimentația publică este obligatorie;
- Cunoașterea limbii române și ruse la nivel avansat;
- Abilități de negociere și vânzare;
- Competențe de gestionare a unui colectiv;
- Capacitatea de organizare a timpului.

Administratorul are următoarele responsabilități:
- Monitorizarea proceselor specifice restaurantului (pregătirea locului de muncă, calitatea bucatelor, deservirea);
- Integrarea noilor membri în echipă, instruirea acestora;
- Dezvoltarea cooperării între angajați;
- Înzhiderea turei;
- Te vei asigura ca confortul, atmosfera relaxantă și buna dispoziție să nu lipsească;
- Lucru cu oaspeții noștri dragi!
Administratorul la noi nu face comandă de produse, nu face invetarierea- avem alți membri care se ocupă de aceste sarcini!

Calități cheie:
  • Responsabilitate;
  • Amabilitate;
  • Seriozitate;
  • Comunicabilitate;
  • Politețe;
 În cadrul companiei vei beneficia de:
- Un salariu pe măsură (% din vânzări+bonus);
- Prânz cald, GRATUIT și sănătos în restaurant;
- Instruire și suport din partea companiei;
- Lucru în ture (3/3 sau 2/2), reușești să lucrezi și să te odihnești ));
- Posibilitatea de creștere profesională (poți ajunge director executiv pe restaurant);
- Îți oferim Discount Card, valabil în cadrul rețelei noastre de restaurante;
- Poți cânta la karaoke (dacă deții abilități muzicale);
- Petreceri corporative, cadouri de sărbători;
 - Bună dispoziție, atmosferă plăcută de lucru și echipă frendly.

Trimite CV-ul tău la adresa electronică: hr@muzcafe.md   și vei face parte din marea nostră familie!

Vom fi încântați să te cunoaștem!

E-mail: hr@muzcafe.md

Telefon: 060669783

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через