Digital Manager

Bine ați venit în lumea evenimentelor!
Cine suntem
Misiunea noastră este de a-i ajuta pe clienții noștri să interacționeze în cel mai eficient mod cu publicul țintă prin crearea și realizarea evenimentelor originale. Suntem o echipă de tineri creativi, ambițioși și perfecționiști. Tindem să atingem perfecțiunea în tot ce facem.
Ne ținem promisiunile. Cunoștințele și experiența ne permit să selectăm cele mai potrivite locații, cei mai buni furnizori și să negociem cele mai bune oferte.
Creăm amintiri. Avem 10 ani de experiență în care am reușit să satisfacem necesitățile clienților. Am creat și implementat un șir de evenimente diverse pentru diferite categorii de clienți: corporații, organizații internaționale, companii, ONG-uri, familii etc. Scopul nostru este să creăm cele mai memorabile evenimente pentru clienții noștri și oaspeții acestora. Doar impresii. Fără surprize.

Căutam un co-echipier friendly, dar organizat și responsabil, care are cunoștințe și experiență în digital marketing și abilitățile necesare pentru a utiliza platformele de digital media.

Suntem gata să oferim:

  • Salariu motivant
  • Birou confortabil în centrul orașului
  • Echipă prietenoasă
  • Acces la instruiri
  • Oportunități de dezvoltare personală
  • Proiecte diverse și interesante

Responsabilități:

  • Să fiți persoana de contact pentru clienții cu care agenția are proiecte de promovare prin intermediul platformelor digitale;
  • Să analizați eficiența canalelor și să elaborați strategiile de digital marketing în dependență de necesitățile clientului;
  • Să implementați campanii digitale;
  • Să analizați toate activitățile de promovare în raport cu indicatorii stabiliți și să elaborați rapoarte conform solicitărilor clientului;
  • Să analizați activitatea concurenților online;
  • Să elaborați oferte pentru potențialii clienți.

Cerințe:

  • Experiență de minim 2 ani în digital marketing/social media management;
  • Experiență de implementare și optimizare campanii Google Ads, MyTarget, Admixer;
  • Experiență de implementare și optimizare a campaniilor Social Media (Facebook/Instagram/Linkedin);
  • Comunicare scrisă și verbal în limbile română/rusă. Cunoașterea limbii engleze va constitui un avantaj;
  • Capacitate de planificare, organizare, monitorizare a resurselor.

Contacte:
mun. Chişinău, sec. Centru, str. București 90
Website: https://www.berlizzoevents.md/
Email: hr@berlizzo.md

Е-mail:
hr@berlizzo.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть