Simpals înseamnă oameni "creativi de-a binelea". Aceștia au posibilitatea să fie așa cum sunt, să creeze proiecte extraordinare, care schimbă lucrurile spre bine în țară, sau, pur și simplu, să se bucure de muncă-lume-atmosferă.

Avem o echipă grozavă, proiecte neobișnuite și o atmosferă incendiară :)

Account Manager

Cine noi suntem - https://play.md/3322608
Simpals: http://simpals.com
Numbers: https://numbers.md/ro
FB: https://www.facebook.com/numbersmd

Responsabilităţi:
- întocmirea contractelor;
- întocmirea conturilor spre plată;
- eliberarea facturilor;
- suplinirea contului 999.md al clienților;
- lucru și negocieri cu parteneri și clienți.

Cerinţe:
- experiență în domeniu / studii superioare - Contabilitate, Management;
- cunoașterea fluentă a limbii române și ruse;
- cunoașterea programului 1C 8.3;
- întocmirea prezentărilor (Keynote);
- responsabilitate, fire sociabilă și un mod de viață activ.

Vă oferim:
- program de lucru: Luni – Vineri, de la 9:00 la 18:00;
- locația oficiului: Calea Orheiului 28/1 (sectorul Rișcani);
- angajare oficială, pachet social complet;
- oficiu modern cu Xbox, maimuțe adorabile și device-uri „cu măr mușcat”;
- 50% reducere la abonamente sportive, reduceri la prînz și participarea gratuită la evenimentele sportive ale companiei;
- ceai-cafea-covrigei nelimitat :)

Dacă cifrele și comunicarea cu oamenii sunt punctele tale forte, expediază CV-ul tău cu indicarea postului vacant  "Contabil Numbers"  la adresa jobs@simpals.md

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть