Office Manager Agenție de Publicitate

Ne mărim echipa – angajăm Office Manager

Vrei să faci parte dintr-o echipă de oameni pasionați, motivați de performanțe și prietenoși? Ești persoana potrivită pentru jobul de mai jos? Atunci locul tău e alături de noi!

Candidatul ideal
  • Experiență și aptitudini în vânzări;
  • Limba engleză (nivel mediu de comunicare)
  • Cunoștinte bune de operare în Microsoft Office (Word, Excel). Cunoasterea softurilor CRM (Bitrix sau AmoCRM) reprezinta un avantaj;
  • Prezență și aspect fizic plăcut;
  • Abilități de comunicare și organizare, orientat spre rezolvarea problemelor;
  • Capacitate de analiză;
  • Capacitate de a lucra sub presiune, cu termene limită;
  • Inițiativă, dinamism;
  • Abilități de a lucra în echipă;
Descrierea jobului
  • Răspunde la apelurile telefonice si mesajele din retelele sociale;
  • Asigură interfața cu clienții actuali si cu clientii noi ai companiei;
  • Preia cererile de la clienți și clarifică cerințele acestora;
  • Transmite, la cerere, prețuri clienților potențiali în baza unei liste existente (prețuri standard) și după consultare (prețuri non-standard);
  • Transmite solicitarile către ceilalți membri ai echipei (Manageri de vanzari);
  • Completează cu informații relevante CRM-ul companiei;
  • Organizează și coordonează activitatea oficiului;
  • Urmărește încasarea facturilor;
Expediați CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: hr@artpoligraf.md. Mai multe detalii despre activitatea noastră găsiți aici: www.artpoligraf.md. Pagina noastra Facebook: www.facebook.com/artpoligraf

E-mail: hr@artpoligraf.md
Telefon: 079433573

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть