Compania markiza.md ofera postul vacant pentru:

Absolventi ai Univeritatii sau colegiilor politehnice cu studii relevante

Cerinte fata de candidat:
- capacitati de a citi, intelege, perfecra desene tehnice (schite), inclusiv manual
- cunoasterea Sketch Up/Corel Draw
- utilizator avansat al computerului
- cunoasterea limbei romane si ruse
- capacitati de comunicare si convingere
- permis Categoria "B" valabile sau in curs de obtinere
- dorinta de a invata si insusi informatii si experiente noi

Sarcini si responsabilitati:
- promovarea produselor si consultarea/acordarea suport pentru clienti
- deplasari la obiecte/ lucru in teren
- perfectarea desenelor/schitelor tehnice
- coordonarea tuturor parametilor cu clienti
- transmiterea proiectelor aprobate pentru producere\r\n-perfectarea documentatiei aferente, controlul si finisarea obiectului

Activitatea si date de contect ale companiei le gasesti la www.markiza.md

Salariul va fi stabilit in conformitate cu rezultatele interviului.

E-mail: office@markiza.md
Telefon: 079 66 88 16
Web: www.markiza.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть