Lucratori la depozitul de fructe în Germania

Job Platforms
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 2000 До 2150 EUR
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Compania angajează personal necalificat la depozitul ,,SanLucar'' GmbH din Germania.

Se cauta urgent persoane barbati, doamne cît si cupluri pentru munca in depozitul ,,SanLucar - Fruit&Vegetables" GmbH din Ettlingen.
Salarizarea se face la cu 14.50 euro/ora brutto .
Se lucreaza 5-6 zile pe saptamana , 8 - 10 ore pe zi + 2 ore.
Beneficii din partea angajatorului:

- transportul 3,5 euro/zi
- cazarea se opreste din salariu + Wi-Fi.
- asigurare medicala, card bancar, viza de resedinta .
- 3 pauze de masa pe zi.

Cerinte:
- apt fizic ptr manipularea marfurilor.
- minime cunostiinte de operare PC.
- perosana serioasa, responsabila.

Descrierea jobului

Fisa postului:
- manipularea marfurilor (sortarea fructelor)
- intocmirea fizica a comenzilor ( împachetarea în caserole)
- intocmirea notei de cantar ( etichetarea)
- expunerea marfurilor pentru sala de vanzare.
- curatenia in spatiile de depozitare.

Contractele sunt pe o perioada de 3 luni cu posibilitate de prelungire pina la 5 ani iar toate contractele sunt prin fortele de munca cu toate formele legale.
PS. Pasapoarte UE obligatoriu !!!
Телефон:
078027274
Контактное лицо:
Ofice Manager
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть