Vânzător-consultant produse cosmetice

La Maison du Savon de Marseille
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 7000 До 12000 MDL
График: Сменный график
Место работы: На территории работодателя
La Maison du Savon de Marseille este un brand bine cunoscut în Franța de peste 20 de ani. De 2 ani, oferim produse exclusive și de înaltă calitate clienților din R. Moldova.

Ne specializăm în produse naturale de îngrijire a corpului, totul pentru baie și stare de bine.
Site-ul companiei: www.maison-du-savon.md

Responsabilități:
- Consultarea clienților și oferire de ajutor în alegerea produselor necesare
- Recepționarea mărfii în magazin
- Utilizarea programului 1C Retail (se învață)
- Pregătirea/etichetarea și aranjarea mărfii la raft
- Implicarea în aranjarea vitrinei
- Respectarea curățeniei la raft și magazin
- Inventariere (la necesitate)

Așteptări:
- Persoană comunicabilă, deschisă şi amabilă
- Responsabilă, onestă, bine organizată
- Abilități de negociere și convingere
- Disponibilă să învețe foarte bine produsele
- Posedarea fluentă a limbilor română și rusă. Franceza, engleză - nivel de bază - avantaj!
- Experiență în domeniul comercial (avantaj)

Ce vă oferim:
- Angajare oficială în câmpul muncii
- Salariu de la 10.000 lei (brut) + % din vânzări
- Reduceri la produsele companiei
- Pachet social, concedii plătite
- Un mediu de lucru calm, plăcut
- Program de lucru: două peste două zile
- Orar - de la 10:00 la 21:00

Rugăm să transmiteți CV-ul la adresa de email: contact@maison-du-savon.md

Pentru mai multe detalii, telefonați - 069694988

Dacă doriți să lucrați într-o ambianță provensală, înconjurați de produse naturale și parfumate, vă așteptăm în echipa noastră.
Телефон:
069694988
Контактное лицо:
Veronica
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть