Tehnolog producere mobilier - 15.000 - 20.000 lei

Decoprim
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 15000 До 20000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Fabrica de mobila cauta Inginer Tehnolog producere mobilier in Chisinau(Șoseaua Balcani 1).

Cerințe:
- Persoana responsabila, serioasa cu experienta in domeniul productie de mobila;
- Competente utilizator experimentat PC;
- Cunostinte minime soft-uri: Bazis
- Cunostinte despre operare echipamente industriale automatizate;
- Supervizarea intregului proces de producere, cap-coada(de la schita - la produs finit);

Responsabilitati:
- Elaborarea documentației tehnologice (specificatii, desene tehnice ale pieselor, scheme de asamblare, scheme de taiere, etc);
- Organizarea proceselor, coordonarea fazelor de productie;
- Pregatirea productiei pe baza planificarii facute de conducere.

Condiții de lucru:
- Angajare oficială;
- Pachet social complet;
- Salariu decent + bonuri masa.
Program de munca 8.30-18.00 de luni pina vineri.
Fabrica se afla pe str.Soseaua Balcani 1

Te asteptam la noi in echipa!
Телефон:
079607017
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть