Declarant vamal, or. Orhei

Orhei-Vit
Город: Оргеев
Образование: Колледж
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Стабильный 8-часовой график

Responsabilităţi principale:

Întocmirea şi evidenţa facturilor de livrare a mărfurilor
Perfectarea calitativă a documentelor vamale şi de însoţirea mărfurilor
Gestionează relaţiile cu autorităţile în legătură cu operaţiunile vamale

Cerinţe:

Studii medii speciale sau superioare (cursuri specializate în domeniul vămuirii - un avantaj)
experienţa de muncă în domeniu similar va constitui un avantaj
capacitate de analiză, iniţiativă, responsabilitate, flexibilitate, abilităţi de comunicare dezvoltate
Cunoaşterea limbii române fluent şi ruse conversational, limba engleză este un avantaj

Oferim:

Angajare oficială
Salariu competitiv şi motivant
Posibilitatea de dezvoltare personală şi profesională
Condiţii favorabile de muncă într-un mediu plăcut
Amplasare geografică a locului de muncă în mun. Orhei

Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV-ului cu poză, care se expediază la poşta electronică: cadre@orhei-vit.com.
La interviu vor fi invitaţi doar candidaţii selectaţi.
E-mail: cadre@orhei-vit.com
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть