Specialist Secretariat General (Guvernanță Corporativă)

Eximbank
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerințe față de candidat:

Cunoașterea fluentă a limbei engleză
Studii superioare în domeniul economic, financiar, juridic sau filologie;
Cunoașterea fluentă a limbilor română și engleză, rusa prezintă un avantaj;
Cunoștințe avansate MS Office (Excel, Word, PowerPoint);
Experiență în secretariat aferent organelor corporative (prezintă un avantaj);
Capacitate de concentrare, rezistență la efort și volum mare de lucru;
Gândire procesuală și globală, perseverență, adaptabilitate la situații noi și spirit de echipă;
Abilităţi de analiză şi sinteză;
Responsabilitate, inițiativă, operativitate în lucru și atenție la detalii;
Cunoașterea fluentă a limbilor română și engleză, rusa prezintă un avantaj.

Responsabilităţi:

Gestionarea activităților administrative aferente ședințelor Comitetului de Management și Consiliului Băncii, precum și redactarea proceselor verbale;
Gestionarea documentelor interne;
Traducerea şi redactarea de documente elaborate de organele corporative ale Băncii;
Elaborarea a rapoartelor periodice către autoritățile de supraveghere;
Asistarea membrilor Comitetului de Management în comunicare, documentare și coordonare internă;
Înregistrarea și arhivarea ordinelor de serviciu și ale notelor interne.

Beneficiile oferite de către bancă:

Salariu competitiv şi tichete de masă;
Bonus de performanță în dependență de rezultatele obținute;
Posibilitatea de achiziționare a produselor şi serviciilor băncii în condiţii preferenţiale;
Program internațional de asistență medicală la survenirea unor boli grave;
Formări și team building-uri;
Program de muncă combinat (oficiu versus la distanţă);
Diversitate în activități, posibilitatea obținerii unei experiențe internaționale;
Oportunități de dezvoltare profesională și perspective de creștere în carieră.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul însoțit de o scrisoare de intenție la e-mail: recrutare@eximbank.com.
Vor fi contactați doar candidații selectați.
Nota: Prin expedierea CV-ului, vă exprimaţi acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutareю E-mail:
recrutare@eximbank.com
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть