Manager marketing

SRL „Totul pentru contabil”
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
RESPONSABILITĂȚI:
• Pregătirea conținutului (articole, știri, bannere, emailuri, etc.) pentru postări în mass-media, pe site, paginile din rețelele de socializare, email marketing;
• Dezvoltarea și implementarea proiectelor, campaniilor de promovare noi și perfecționarea celor existente, elaborarea diferitor măsuri privind stimularea vânzărilor;
• Analiza pieței, implementarea noilor mecanisme pentru promovarea serviciilor;
• Utilizarea analizelor web pentru a stabili succesul campaniilor de marketing, pregătirea rapoartelor privind eficiența campaniilor;
• Dezvoltarea noilor metode de îmbunătățire a rezultatelor SEO si SEM
• Cercetarea pieței și mediului concurențial referitor la produse

CERINȚE OBLIGATORII:
• studii superioare, preferabil în domeniul marketing;
• experiența reușită de 1 an într-o companie financiară sau în mass-media;
• cunoștințe în domeniu marketingului digital, email marketing, SEO, etc;
• cunoștințe despre analizele web si instrumente de monitorizare;
• cunoașterea limbilor română și rusă;
• PC - utilizator experimentat;
• disponibilitatea portofoliului, cazuri de succes;
• abilitați analitice si de comunicare.
• abilitați de lucru independent si in echipa.

CE OFERIM:
- Un pachet salarial atractiv și motivant în dependență de rezultatele muncii (KPI).
- oportunități de creștere profesională și financiară
- post de muncă în cadrul unui colectiv unit în birou confortabil situat chiar în centrul orașului
- program de lucru: 8:00-17:00 (de luni până vineri).

Persoanele interesate sunt invitate sa trimită un CV pe adresa contabilsef.md@gmail.com cu specificarea postului.
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть