Social Media Manager / Content Manager

My Skin
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Стабильный 8-часовой график
Angajăm Social Media Manager
Regim de lucru full time în oficiu, program 09:00 - 17:00

Responsabilități:
- Elaborarea contentului vizual (foto/video) + text pentru postări și stories, conform planului lunar de conținut
- Organizarea și participarea la filmări (video pentru content)
- Elaborarea creativelor pentru promoții și campaniile de promovare
- Raportarea lunară și analiza performanțelor
- Implicarea activă în sarcini organizatorice și operaționale

Cerințe:
- Experiență în administrarea și promovarea conturilor de Instagram și Facebook
- Abilități de copywriting (limba română și rusă)
- Abilități de lucru cu instrumente precum Canva, Lightroom, editare video în aplicații precum Inshot sau altele
- Cunoștințe în design constituie un avantaj (Photoshop, Corel Draw)
- Ai idei creative, imaginație, meticulozitate, originalitate E-mail: sofinalia@gmail.com
Telefon: 069744000
www.myskin.md
Телефон:
069744000
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через