Smm manager

TOPMAG SHOP SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Гибкий график
Место работы: На территории работодателя
Căutăm un SMM Manager pasionat și creativ pentru a se alătura echipei noastre din departamentul de marketing. Acest rol implică gestionarea și dezvoltarea prezenței noastre pe platformele de social media și crearea de conținut de calitate pentru a crește angajamentul cu urmăritorii și fanii noștri.

Cerințe:
- Experiență anterioară în gestionarea prezenței pe platformele de social media, inclusiv REELS ȘI TIKTOK
- Cunoștințe avansate de social media și analiza datelor
- Abilități excelente de comunicare și scriere creativă
- Capacitatea de a lucra într-un mediu rapid și de a se adapta la schimbări
- Atitudine proactivă și orientată către rezultate

Responsabilitățile cheie:
- Dezvoltarea și implementarea unei strategii de social media
- Crearea și gestionarea conținutului pe platformele de social media
- Monitorizarea performanțelor și analiza datelor pentru a identifica tendințele și a face îmbunătățiri
- Colaborarea cu alte departamente pentru a asigura o abordare integrată și coerentă a brandului pe toate platformele
- Creșterea comunității și încurajarea angajamentului cu urmăritorii și fanii noștri
- Identificarea tendințelor și a noilor platforme de social media
- Bugetare și gestionarea cheltuielilor pentru activitățile de social media

Dacă sunteți interesat de această oportunitate, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa noastră de email sau să ne contactați. Vă mulțumim și așteptăm cu nerăbdare să primim candidatura dvs.
Телефон:
061282422
Контактное лицо:
ELENA
Сайт:
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть