Șef stație de alimentare cu combustibil (r. Ungheni)

Tirex Petrol S.A №10085602, 23.04.2021
Город: Унгены
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
10085602, 23.04.2021
Responsabilități principale:

Coordonarea activității comerciale și operaționale a stației de alimentare cu combustibil;
Asigurarea recepției de mărfuri și combustibil la stație în conformitate cu procedurile interne ale companiei;
Asigurarea controlului și procesului de inventariere atît a stocurilor de combustibil cît și a bunurilor de la stație;
Asigurarea și gestionarea activității personalului din subordinea sa;
Asigurarea bunei funcționări a stației din punct de vedere tehnic;
Pregătirea rapoartelor interne privind activitatea stației.

Cerințe față de candidat:

Cerinţe educaționale: studii superioare;
Experiența pe un post similar de cel puțin 3 ani;
Cunoștințe MS Office;
Abilități de organizare și coordonare a proceselor;
Abilitați de comunicare și relaționare;
Abilități de auto-organizare dezvoltate pentru a lucra atât independent, cât și în echipă;
Gîndire analitică, amabilitate, onestitate;
Limbi cunoscute: română, rusă;

Dacă te-ai regăsit în descrierea de mai sus așteptăm CV-ul tău însoțit de o poză recentă la adresa de e-mail: hr@tirexpetrol.com , menționând poziția pentru care aplici.
Vor fi contactate doar persoanele ce corespund cerințelor înaintate. E-mail:
hr@tirexpetrol.com
Назад Вперед
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через