Reprezentant medical/brand manager

SRL Dita Estfarm- Reprezentanța companiei anglo- suedeze AstraZeneca №9572611, 02.12.2020
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: По договорённости
График работы: Выберите график работы
9572611, 02.12.2020
Compania Dita Estfarm este cel mai mare distribuitor farmaceutic in Moldova cu istorie de peste 25 ani si peste 300 de angajati. Dita Estfarm are si o retea proprie de farmacii Farmacia Familiei, cea mai mare retea de farmacii in Moldova.

Suntem în căutarea unui Reprezentant medical/ Brand manager pentru promovarea produselor companiei AstraZeneca

Responsabilitati:

• Promovarea produselor companiei in cadrul vizitelor regulate la medici si farmacisti
• Stabilirea, dezvoltarea si mentinerea relatiei cu medicii si farmacistii din zona alocata;
• Realizarea planului de vanzari și întocmirea dărilor de seamă;
• Dezvoltarea și îndeplinirea planurilor de acțiune pentru atingerea obiectivelor stabilite;
• Organizarea si participarea la evenimente medicale speicifice cu scopul promovării produselor.
• Controlul expunerii produselor in locuri de vanzare (farmacii).

Cerinte fata de candidat:
- Absolvent(a) a Universitatii de Medicina si Farmacie
- Experienta de lucru in calitate de reprezentant medical prezinta un avantaj.
- Abilitati de comunicare și negociere;
- Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă.
- Orientare spre rezultat si client;
- Cunoasterea calculatorului (utilizator experimentat de Microsoft Excel, Word, Power Point).
- Permis de conducere cat. B.

Conditii:
• Salariu competitiv: salariu fix + bonusuri trimestriale.
• Posibilitatea dezvoltării in cadrul companiei (traninguri, seminare).
• Posibilitatea avansării in cadrul companiei.
• Grafic de lucru Luni- Vineri 08:30-17:30
• Pachet social deplin conform legislației RM.

Persoanele interesate sunt invitate sa trimita CV cu poză pe adresa de email alina.cebanu@dita.md cu specificarea postului pentru care candidați.
Телефон: 068495521, 022405435
Контактное лицо: Alina
Назад Вперед
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через