Operator linia de producere Tetra Pak, or. Orhei

Orhei-Vit №9940964, 23.02.2021
Город: Оргеев
Образование: Среднее-специальное
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
9940964, 23.02.2021

Responsabilităţi:
- Pregătirea liniei de producere, operarea şi finalizarea procesului de producere conform cerinţelor;
- Verificarea zilnică a înregistrărilor tehnice şi tehnologice, starea tehnică a liniei de producere;
- Asigurarea calităţii produsului final şi respectarea normelor sanitare la locul de muncă.

Cerinţe:
- Studii medii de specialitate sau superioare tehnice;
- experienţa de muncă în domeniu similar va constitui un avantaj;
- persoană responsabilă, capabilă de a învăţa, atentă la detalii.

Oferim:
- Angajare oficială 100%;
- Instruire la locul de muncă;
- Salariu competitiv şi motivant;
- Posibilitatea de dezvoltare personală şi profesională;
- Condiţii favorabile de muncă într-un mediu plăcut;
- Amplasare geografică a locului de muncă în mun. Orhei.

Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV-ului, care se expediază la poşta electronică: cadre2@orhei-vit.com

La interviu vor fi invitaţi doar candidaţii selectaţi.

E-mail: cadre2@orhei-vit.com
Назад Вперед
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через