Operator linia de producere sucuri, or. Orhei

Orhei-Vit
Город: Оргеев
Образование: Профессиональное училище
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день

Responsabilităţi:

Pregătirea liniei de producere, operarea şi finalizarea procesului de producere conform cerinţelor;
Verificarea zilnică a înregistrărilor tehnice şi tehnologice, starea tehnică a liniei de producere;
Asigurarea calităţii produsului final şi respectarea normelor sanitare la locul de muncă.

Cerinţe:

Studii medii de specialitate sau superioare tehnice;
experienţa de muncă în domeniu similar va constitui un avantaj;
persoană responsabilă, capabilă de a învăţa, atentă la detalii.

Oferim:

Angajare oficială 100%;
Instruire la locul de muncă;
Salariu competitiv şi motivant;
Posibilitatea de dezvoltare personală şi profesională;
Condiţii favorabile de muncă într-un mediu plăcut;
Amplasare geografică a locului de muncă în mun. Orhei.

Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV-ului, care se expediază la poşta electronică: cadre@orhei-vit.com
La interviu vor fi invitaţi doar candidaţii selectaţi.
E-mail: cadre@orhei-vit.com
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть