Operator de vânzări prin telefon

Studio Moderna №8694634, 18.11.2019
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
8694634, 18.11.2019
Cerințe:

Nu ai deloc experiență dar ești o persoană comunicativă, ambițioasă și energică?
Îți place să vorbești mult la telefon?
Îți atingi mereu obiectivele?
Vino și crește alături de noi!

Ai experiență profesională dar vrei mai mult?
Vino și dezvoltă-te alături de noi și poți avea o carieră de succes în vânzări și în relațiile cu clienții!
Responsabilități:

Prezentarea, vânzarea, promovarea prin telefon a produselor companiei;
Dezvoltarea relației cu clienții (up-selling, cross-selling);
Participarea și atingerea targetelor de vânzări.

Beneficii:

Posibilitatea de a câștiga cât dorești (salariu fix + bonusuri de performanță);
Experiență valoroasă într-o companie multinațională de vânzări directe;
Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
Program de lucru flexibil;
Traininguri, competiții și concursuri motivaționale;
Excursii internaționale cu cei mai performanți colegi;
Oportunități de avansare și promovare în carieră.

Expediază CV-ul la adresa: angajat@studio-moderna.com sau telefonează-ne pentru mai multe detalii!
Telefon: 079809177, 079401087

Ne puteți găsi pe pagina noastră de facebook: https://www.facebook.com/studiomoderna.career/
sau pe site-ul: https://studiomoderna.md

Locația: mun.Chişinău, bl.Ștefan cel Mare și Sfânt 202, Kentford NU UITA! Recomanda familiei si prietenilor!
Expediati-ne CV dvs la adresa:
angajat@studio-moderna.com
Web site: www.studio-moderna.com
Телефон: 079809177
Назад Вперед
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Войти через