Operator curatenie

Romstal №10072775, 20.04.2021
Город: Кишинев
Образование: Среднее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: От 7000 MDL
График работы: Полный рабочий день
10072775, 20.04.2021
Raspunde de intretinerea si curatenia spatiilor exterioare si interioare ale Depozitului Companiei.
Responsabilitati principale:
• raspunde de mentinerea in stare buna a spatiilor exterioare; mentine traseele exterioare in stare perfecta din punct de vedere estetic, inclusiv dezapezire;
• executa operatiunile de curatenie prin maturare, stergere, lustruire, stringere si sortare deseuri;
• raspunde de utilizarea corecta si optima a materialelor si produselor de curatenie din dotare;
• urmareste ca spatiile de care raspunde sa nu fie acoperite cu deseuri de orice natura;
• executa activitati de intretinere a cladirilor si de asigurare a curateniei exterioare;
• asigura mentinerea curateniei acoperisurilor, verifica si se asigura ca accesul se poate face in siguranta si cu promtitudine;
• asigura mentinerea in stare perfecta a peretilor, si a gardurilor interioare si exterioare, din punct de vedere functional si estetic;
• raspunde de mentinerea in stare curata a locatiilor din depozit; mentine traseele acestora in stare buna din punct de vedere estetic; asigura mentinerea in stare curata a pardoselilor, rafturilor, cosurilor si a mobilierului auxiliar;
• executa alte sarcini trasate de superior.
Candidatul ideal:
• este dornic de munca
• absolvent(a) al unei institutii de invatamant inferior sau mediu;
• minim 6 luni experienta.
Beneficii:
• salariu 7 000 lei.
• pachet social complet.
Daca visati sa lucrati intr-un mediu profesionist, iar experienta si abilitatile va recomanda, ne puteti trimite un CV la adresa hr@romstal.md
Persoalele selectate pentru interviu vor fi contactate.
Esti gata sa faci fata provocarii? E-mail:
hr@romstal.md
E-mail: hr@romstal.md
Назад Вперед
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через