Muncitor in sectia de croi (spanuitor la utilaj) în fabrica maicom

maicom
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Brandul Maicom deja de 14 ani dăruie fericire prin haine comode, având misiunea de a fi cea mai bună marcă de lenjerie din Republica Moldova.

Având pasiunea, disciplina, sârguința, inovațiile și respectul ca valori, angajăm personal pentru funcția vacantă de:

Șpănuitor

Activități și responsabilități de bază:
- Execută în totalitate operațiile de prelucrare a materiei prime prin aranjarea stofei în span în cadrul limitelor permise de caracteristicile materialelor spănuite (grosime, luciu de suprafață, sens, luminozitate);
- Cunoașterea utilajului pentru spănuire;
- Cunoașterea tiparului cu încadrări;
- Pregătirea încadrărilor;
- Depistarea neconformității stofei;
- Predarea comenzii la finisare.

Candidatul ideal:
- Experiență în domeniu nu este obligatoriu;
- Orientare spre rezultat;
- Seriozitate, responsabilitate, gândire logică, punctualitate, abilitatea de a lucra în echipă, disciplinat.

Noi oferim:
- condiții moderne de muncă în mun. Chișinău, str. Columna 170 (pe teritoriul Parcului Industrial TRACOM), acces ușor cu transport public din orice zonă a orașului;
- program de muncă 08.30-17.30, 5 zile săptămânal, luni-vineri;
- posibilități de creștere în carieră.

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-ul la adresa de e- mail: hr@maicom.com cu indicarea postului pentru care aplică, iar pentru concretizări ne puteți contacta la numărul de telefon: 078303700.

Prin aplicarea la această poziție, Vă dați acordul față de prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

Vă așteptăm cu drag în echipa MAICOM !
Телефон:
078303700
Контактное лицо:
maicom
Сайт:
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть