Medic specialist ultrasonografie

Policlinica Artis
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Гибкий график
Место работы: На территории работодателя
CERINTE:
- Studii universitare și postuniversitare medicale;
- Experiență de muncă în domeniu min. 2 ani;
- Implicare şi capacitate de a face faţă unor sarcini complexe;
- Capacitate de analiza şi sinteză, orientare spre rezultat.

RESPONSABILITATI:
- Efectuarea investigatiilor ultrasonografice: organe somatice (cavitatea abdominala, bazinul mic, glanda tiroida, glanda mamara), doppler vascular, aparatul osteoarticular, obstetrica (toate termenele de sarcina) si ginecologia;
- Efectuarea procedurilor necesare, utilizând metode de ultimă generație;
- Asigurarea unui nivel înalt de deservire a pacientului.
Телефон:
069284807, 022-100400
Контактное лицо:
Artiom Surev. Director
Сайт:
www.artis.md
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть