Manager vinzari

GOODPROFI
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Выберите график работы
Manager vânzări ( servicii juridice)

Responsabilități de baza:
- Primirea și procesarea apelurilor telefonice
- Consultanță in oficiu si la telefonDe recepționarea apelurilor telefonice
- Efectuarea apelurilor către clienții companiei
- Acordarea răspunsurilor pe platformele sociale: Facebook, Instagram, răspunsuri la chatul de pe site-ul companiei, pe Viber, Telegram, Whatsapp, etc.
- Primirea solicitărilor de la clienți și expedierea lor către persoanele responsabile de dosarul clientului

Ce calități tebuie să ai:
Trebuie să deții studii medii de specialitate (studiile superioare vor constitui un avantaj).
Să poți vorbi fluent limbile română și rusă.
Să ai abilități de comunicare eficiente și orientare către client.
Să poți lucra la un nivel avansat cu întreg pachetul Microsoft Office.
Să deții abilități de interacțiune politicoasă cu clientela/potențialii clienți a companiei.
Să dai dovadă de responsabilitate, inițiativă, amabilitate și politețe.

Pentru a putea îndeplini sarcinile postului dat, este important să aveți:
- Experiență în vânzări
- Abilitați dezvoltate de comunicare
- Flexibilitate, ambiție de a ajunge la rezultat dar și abilitatea de a lucra în echipă
- Capacitate de a asculta și de a identifica necesitățile clientului
- Abilitatea de a convinge
- Responsabilitate, de a duce lucrurile la un bun sfârșit și de asumare a responsabilităților
- Cunoașterea produselor/serviciilor companiei, a concurenților.

Oferta companiei:

- Colectiv de profesioniști, într-o companie stabila, lider in domeniu
- Posibilități de dezvoltare personala si profesionala
- Oficiu modern in centrul Chișinăului
- Program de lucru: Luni-Vineri intre 9:00-18:00
sâmbătă: 10:00-14:00 (peste 1 sâmbătă)
- Salariu  + bonus in funcție de rezultate
- Telefonie mobila corporativa
- Atmosfera prietenoasa si respect reciproc.
- Căutăm persoane pe termen lung!

Va rugam sa trimiteți CV-ul pe adresa    hrprrogramare@gmail.com
 Vor fi contactate doar persoanele selectate.
Телефон:
068351212
Контактное лицо:
Alina
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть