Manager Operational / Commercial (Romania, București)

SBC-HR №10076406, 21.04.2021
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Более 5 лет
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
10076406, 21.04.2021
Compania oferă:

Angajare oficială în câmpul muncii
Salariu motivant
Oportunități de dezvoltare și perfecționare profesională
Oportunitatea de a face parte dintr-un colectiv unit și a beneficia de susținerea mentorului pe tot parcursul perioadei de probă

Responsabilități

Stabilirea de obiective generale de dezvoltare a companiei, în concordanță cu strategia aprobată. setarea planului de dezvoltare rețea;
Bugetarea si urmarirea planului de vinzari si profit;
Supervizarea și implementarea proceselor operaționale de dezvoltare a business plan-ului, de monitorizare a pietei;
Coordonează și monitorizează bugetul companiei ( la nivel de costuri), urmărește optimizarea acestora;
Dezvoltarea și urmărirea strategiei de vânzări și marketing, pe termen lung, în vederea atingerii scopurilor / target-elor de vânzări, notorietate și a vizibilității brandului;
Coordonarea tuturor activităților de promovare a brand-ului companiei în zonele din gestiune;
Reprezintă compania în relațiile cu furnizorii, clienții si alte organizații cu impact real/potențial asupra activității și rezultatelor operaționale;
Elaborarea și implementarea procedurilor locale de muncă;

Cerințe față de candidat:

Studii superioare, preferabil de profil (Economic / Marketing);
Experiență de muncă în sfera de business min. 5 ani sau pozitie similara de 3 ani
Cunoașterea specificului business-ului / pieței din România (aspecte fiscal-legale, ar fi un avantaj)
Experiența cu vânzările online;
Cunoașterea fluentă a limbilor: română, engleză
Experiență sau pasiune în nișa de Fashion (High-end brands) – reprezintă un avantaj
Disponibilitare pentru relocare (or. Bucuresti)

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md
Cerere: http://sbc-hr.vacancy.tilda.ws/manageroperational
Telefon: +373 68695904
E-mail: job@sbc-hr.md
Телефон: +373 68695904
Назад Вперед
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через