Manager logistica (transport)

SRL Maestro-Nut №4432077, 13.05.2021
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: По договорённости
График работы: Выберите график работы
4432077, 13.05.2021
Compania “MAESTRO-NUT” S.R.L. anunta vacanta pozitia de MANAGER LOGISTICĂ
Responsabilităţi:
- Planifică şi coordonează activitatea de logistică a companiei
- Coordoneaza livrarea comenzilor catre clienti
- Intocmeste documentele de livrare a comenzilor
- Urmareste livrarile, asigurindu-se ca marfa este transportata in cele mai bune conditii.
Cerinţe faţă de candidaţi:
- Studii superioare economice (management, marketing);
- Experienţă de muncă într-o poziţie asemănătoare min. 3 ani;
- Cunoaşterea la nivel avansat a limbilor română, rusă, engleza;
- Abilităţi de comunicare eficientă şi negociere;
- Abilitaţi de planificare şi organizare;
- Abilitati operare PC.
Persoanele cointeresate pot expedia CV-ul la adresa : hr@maestro-nut.com , indicând pozitia pentru care aplică.
Телефон: 079922333, 079991440, 022-212066
Назад Вперед
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через