Manager de proiect - magazin online

Konfi №9596268, 23.10.2020
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
9596268, 23.10.2020
Suntem o companie ce activeaza in domeniul Comertului de Incaltaminte si Accesorii care isi propune sa devina Lider pe piata de profil din R. Moldova in urmatorii 2 ani. Scopul nostru este de a construi o Retea Nationala de magazine in R. Moldova care va oferi cel mai bun pret de pe piata de profil si cel mai bun Raport Calitate-Pret.
Responsabilitati:

Elaborarea strategiei și obiectivelor magazinului online pe termen scurt, mediu și lung;
Stabilirea planului de vanzări și urmarirea realizării lui;
Administrarea magazinului online, efectuarea planurilor de marketing online si operatiuni specifice de zi cu zi pentru a stimula traficul site-ului si de a genera vanzari;
Analiza performantei magazinului online si propuneri de perfectionare a organizarii lui;
Coordonarea rezolvarii problemelor de transport;
Coordonarea promotiilor, reducerilor de preturi, bannere, alte elemente comerciale/ marketing specific;
Promovarea produselor companiei si cresterea brandului companiei;
Managementul echipei online;
Identificarea principalilor parametrii care reflecta eficienta functionarii magazinului online si urmarirea evolutiei lor;
Intretinere si actualizare site.

Cerinte:

Cunosterea pietei de retail online de imbracaminte si incaltaminte;
Experienta in dezvoltarea si vanzarea online;
Intelege / cunoaste fluxul, procesele si strategia comerciala a clientilor;
Motivat, independent, capabil sa actioneze si sa decida pentru a atinge obiectivele trasate;
Experienta in management, training, motivare echipe de vanzari;
Experienta in domeniu minim 2 ani;
Cunoasterea fluenta a limbilor romana si rusa.

Oferim:
⦁ Un pachet salarial atractiv (salariu fix, bonus, laptop, telefon);
⦁ Un mediu de lucru placut si dinamic intr-o companie tanara;
⦁ Posibilitati de dezvoltare profesionala si instruire constanta.
Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa: hr.retailshoes@gmail.com E-mail: hr.retailshoes@gmail.com\\\\r\\\\nhttp://www.konfi.md/ \\\\r\\\\nhttps://www.facebook.com/konfi.moldova
Назад Вперед
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через