Maistru secție

Cereale de aur
Город: Сороки
Образование: Колледж
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerințele postului:

Studii superioare sau medii de specialitate (tehnologia industriei alimentare);
Experienţă de lucru într-o funcție similară de cel puţin 1 an;
Cunoașterea standardelor și procesul tehnologic de prelucrare a cerealelor;
Cunoașterea PC: MS Office;
Abilități de planificare și organizare;
Cunoașterea limbii română și rusă;
Spirit de echipă și bune abilități de comunicare;
Disciplinat, responsabil.

Atribuțiile postului:

Organizarea activității secțiilor de producere;
Respectarea procesului tehnologic de prelucrare a producției cerealiere în conformitate cu
standardele în vigoare și procedurile stabilite;
Participarea în procesul de implimentare a noilor tehnologii și tehnici de prelucrare a cerealelor;
Întocmirea rapoartelor de evidență contabilă;
Organizarea muncii persoanelor din subordonare.

Oferim:

Lucru într-o companie stabilă și în permanentă dezvoltare;
Angajare oficială;
Salariu competitiv + % KPI în dependență de obiectivele realizate;
Pachet social asigurat;
Tichete de masă;
Condiții de muncă;
Programul de lucru: Ln - Vn (8:00-17:00).

Candidații interesați de dezvoltarea profesională în cadrul companiei noastre, Vă rugăm să trimiteți CV-ul cu marca ”MAISTRU SECȚIE” la e-mai: r.filip@cda-md.com sau contactați la telefonul: 079 705 742.
Manager Resurse Umane. E-mail: r.filip@cda-md.com
Telefon: 079 705 742
Телефон:
079 705 742
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть