Maistru / Inginer Căi Ferate

Lafarge Ciment (Moldova) S.A.
Город: Резина
Образование: Колледж
Опыт работы: Более 5 лет
Зарплата: Не указана
График: Стабильный 8-часовой график
Educație și experiență:

Studii medii în domeniul căilor ferate (cele superioare reprezintă un avantaj)
Min. 5 ani de experiență în domeniul căilor ferate

Abilități:

Cunoașterea limbilor română (avansat), rusă (avansat);
Cunoaștere pachet MS Office;
Deschidere spre comunicare verbală și scrisă;
Abilități de planificare, organizare și relaționare;
Capacitate de analiză/diagnosticare tehnică, evaluare și sinteză și luare de decizii.

Responsabilități:

Coordonarea activității de cale ferată în fabrică și supravegherea echipelor conform cerințelor și normativilor în vigoare;
Urmărește realizarea activităților în termen și controlează calitatea lucrărilor executate;
Urmărește și coordonează activități directe de execuție ale subcontractorilor și furnizorilor de servicii;
Administrează documentele la nivelul lucrărilor și zonei gestionate.

Alte cerințe:

Integritate;
Gândire pozitivă;
Abilități analitice, spirit proactiv în soluționarea problemelor;
Abilitate de a lucra în echipă;
Adaptare la un program de lucru flexibil;
Deschidere la alinierea față de standarde ridicate de Sănătatea și Securitatea Muncii.

Beneficii:

Activitate într-o companie internațională cu grijă față de angajații săi, inclusiv sub aspectul Sănătății și Securității în Muncă și dezvoltare profesională;
Pachet social și salarial atractiv format din salariu de bază și bonusuri de performanță.

Candidații interesați sunt rugați să trimită CV-ul la adresa de e-mail a Companiei: recrutare-mda@lafargeholcim.com.
*În cazul în care aveți întrebări, vă invitam să ne contactați la telefon.
Vor fi contactate numai pesoanele selectate pentru interviu. Vă mulțumim! E-mail: recrutare-mda@lafargeholcim.com
Telefon: (+373) 254 55-452
Web: www.lafarge.md
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть