Sef echipă telecomunicatii

Electro Service Grup SRL
Город: Кишинев
Образование: Профессиональное училище
Опыт работы: Любой
Зарплата: 19000 MDL
График: Полный рабочий день
Cine suntem noi?
SC “Electro Service Grup” SRL este o companie înființată în anul 2014. Suntem o echipă de specialiști în proiectarea, montare și deservirea instalatiilor electrice și reţelelor de telecomunicaţii.
Noi suntem într-o continua creștere. Te așteptăm în echipa noastră!
Responsabilități de bază:

Coordoneaza echipa de lucru de pe santier la instalarea echipamentului radio;
Repartizează sarcinile de muncă membrilor echipei aflate în gestiunea sa;
Se implica activ in executia lucrarilor;
Întocmeste necesar de aprovizionare si preda superiorului;
Asigură conformitatea lucrărilor executate cu documentația de proiect;
Intocmeste rapoartele de lucrări și materiale utilizate.

Cerințe:

Studii de specialitate (profil tehnic);
Experiența în domeniul telecomunicațiilor radio – minim 0.5 ani;
Lucru la înățime (alpinist);
Disponibilitate deplasari;
Permis de conducere categoria B;
Spirit de echipa si organizatoric
Vorbitor de limba Română si Rusă.

Compania ofera:

Orar de lucru stabil: 5 zile pe săptămână, de la 8:00 la 17:00;
Salariu de la 19.000 mdl,
Posibilități de dezvoltare personală și profesională;
Telefon de serviciu;
Automobil de serviciu echipat cu tot inventarul necesar;
Uniforma de serviciu.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică: hr@electroservicegrup.md cu tema: "Sef echipa telecomunicatii" sau să ne contacteze la nr. +373 78 122 989 (HR Manager Electro Service Grup). E-mail: hr@electroservicegrup.md
+373 78 122 989
Телефон:
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть