Inginer suport tehnic

Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerințe:

Cunoștințe în administrarea sistemelor de operare din familia Windows: 10, Windows Server;
Abilitatea de a lucra cu utilizatorii la distanta;
Cunoștințe avansate în TCP/IP și în depanarea problemelor de rețea;
Cunoștințe în funcționarea aplicațiilor în mediu de operare Windows;
Capacități avansate de depănare a incidentelor;
Cunoașterea instrumentelor utilizate la depanarea incidentelor;
Capacități de analiză a problemei și identificare a soluției;
Posedarea limbilor română şi rusă;
Posedarea permisului de conducere de categoria B și experiența în conducerea autovehiculului;

Responsabilități:

Soluționarea incidentelor/solicitărilor;
Oferirea consultațiilor utilizatorilor prin telefon/e-mail/service-desk;
Suport tehnic de nivel fizic și aplicație pentru utilizatori.
Elaborarea documentației tehnice;
Efectuarea lucrărilor de mentenanță precum si de corecție a infrastructurilor de telecomunicații la nivel local precum si a unităților de procesare inclusiv cu deplasări în sediile instituțiilor pe teritoriul țării;

Beneficii:

Schema salarială atractivă;
Lucru cu cele mai noi tehnologii;
Training-uri și pregătire profesională;
Oportunități de creștere în carieră;
Contract de angajare în prima zi de muncă;
Oficiul în centru;
Echipă prietenoasă și mediu de lucru confortabil;
Zi liberă achitată în ziua de naștere.

Expediază CV-ul la adresa de email: hr@stisc.gov.md
Pentru mai multe informații accesează: www.stisc.gov.md E-mail: hr@stisc.gov.md
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть