Inginer Proiectant

Katoen Natie
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania J-TEC, membru Katoen Natie, activează in Republica Moldova timp de 10 ani in domeniul sistemelor automatizate de proces, transport pneumatic, feeding, cântărire in flux – pentru aplicații industriale.
RESPONSABILITĂȚI:
- Proiectarea instalațiilor pentru industria alimentara, chimica si farmaceutica;
- Elaborarea desenelor tehnice si documentelor de proiectare;
- Completarea specificațiilor;
- Pregătirea proiectului.

CERINȚE:
- Studii superioare tehnice (construcția de mașini, mecanica);
- Experiență în calitate de inginer proiectant;
- Cunoașterea programelor de proiectare AutoCAD/Inventor/SolidWorks/MS-Office;
- Limba română fluentă, limba engleza cel puțin nivel mediu.

BENEFICII:
- Salariu motivant;
- Un colectiv prietenos;
- Pregătirea si treningul necesar in Belgia;
- Pachet social complet;
- Posibilitate de creștere profesională intr-o companie internațională.

CV-urile le puteţi expedia la adresa: sergiu.mocreac@j-tec.com
*All of the information you provide during the application process will only be used for the purpose of progressing your application, or to fulfil legal or regulatory requirements if necessary. It will be held securely by us whether the information is in electronic or physical format. E-mail:
sergiu.mocreac@j-tec.com
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть