Inginer -devizier

Eurostil Construct SRL
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 4 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Inginer - Devizier
Cerințele postului:
• Studii superioare de specialitate in domeniul constructiilor .
• Experiență în domeniu - minim 5 ani: întocmirii de devize, calculații de construcții
• Cunoașterea operării softurilor de specialitate (Win Smeta, etc).
• Cunoașterea operării softurilor Office (Excel, Word, etc).
• Cunoașterea limbilor română și rusă obligatoriu.
• Cunostinte despre procesele de constructii, tehnologiile si materialile utilizate in constructie.
• Cunoasterea compartimentelor ingineresti – apeduct, canalziare, ventilare
• Abilitati de comunicare si negociere
Responsabilități:
• Intocmirea devizelorr de cheltuieli pentru participarea in licitatii
• Intocmirea Proceselor verbale de executare a lucrarilor
• Analzia proiectelor si specificatiilor pentru a determina cantitatile necesare pentru proiect
• Urmarirea costurilor pe parcursul proiectelor
• Evaluarea subcontractorilor
• Comunicarea cu echipa de proeict (manager de proiect, diriginte de santier, manager achizitii) in vederea costurilor si bugetului alocat
• Analzia cheltuielilor de constructie aferente proiectului
Beneficii:
• Salariu atractiv
• Pachet social deplin
• Activitatea in cadrul echipei si in proiecte de avergura
Trimiteți SV-ul dumneavoastră pe e-mail: scerbina@eurostilconstruct.md sau scerbina72@mail.ru
Контактное лицо:
Scerbina Angela
Сайт:
scerbina72@mail.ru
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть