Infirmier/(-ă)

Repromed+
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilităţi:

Asigurarea curățeniei departamentelor și a spațiilor din spital;
Acordarea îngrijirilor pacienților la indicația și sub îndrumarea unui cadru medical.

Cerințe:

Comunicarea amabilă și prietenoasă în raport cu pacienții;
Deschidere spre a învăța lucruri noi;
Disciplină, spirit de echipă, atenție la detalii și atitudine pozitivă;
Experiența de muncă nu este obligatorie.

Beneficii:

Angajare oficială în câmpul muncii;
Pachet social complet;
Salariu motivant;
Posibilități de dezvoltare și creștere profesională.

Descrierea instituției:
Spitalul multidisciplinar Repromed+ este o instituție medicală privată, care are grijă de sănătatea ta și a celor dragi! Aici, vei găsi o gamă extinsă de servicii de calitate, prestate de o echipă de medici profesioniști, în conformitate cu standardele țărilor Europei de Vest și Statele Unite ale Americii.
Fiind adepții medicinei moderne, specialiștii Repromed+ utilizează, în diagnosticul și tratamentul afecțiunilor, echipamente de ultimă generație și utilaj performant. Totodată, Repromed+ propune o gamă largă de investigații imagistice ultraperformante: ecografie, radiologie, mamografie, tomografie computerizată și Rezonanță Magnetică Nucleară.
Telefon pentru informații: 067592372 Telefon: 067592372
Телефон:
067592372
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть