Hostess

Chernomorka
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Гибкий график
Ești rapid și plin de energie? Îți place munca în echipă și dorești să lucrezi într-un mediu tânăr unde îți vei putea dezvolta abilitățile și profesionalismul? Atunci Chernomorka te invită în echipa sa.
Ce oferim?

salariu competitiv și achitat la timp;
program de lucru flexibil (reușești să combini lucrul cu cu studiile);
mese gratuite;
creștere profesională;
colectiv prietenos;
atmosferă plăcută de lucru;
instruire și dezvoltare continuă din contul companiei.

Cerințe:

experiența de muncă va fi un avantaj, dar luăm în considerare și candidații fără experiență;
abilitați de lucru în echipă;
rezistență la stres și disciplină;
cunoașterea limbilor română și rusă (cunoașterea limbii engleze reprezintă un avantaj);
exprimare corectă și capacitatea de a întreține o conversație orientată către client;
dinamism, perseverență, capacitate de a învăța.

Responsabilitățile postului:

întâmpinarea oaspeților;
preluarea apelurilor telefonice;
crearea unui mediu în care oaspeții să se simtă confortabil.

Nu ezita să ne contactezi pe numărul 079768301 sau să trimiți un CV!
Vom fi încântați să te alături echipei noastre! Telefon: 079768301
E-mail: restaurant.chernomorka@gmail.com
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть