Farmacist(ă) Strășeni, Vorniceni

Felicia - reteaua de farmacii
Город: Страшены
Образование: Колледж
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Dacă dorești să faci parte dintr-o echipă tânără, profesionistă, dinamică și unită, să îți construiești o carieră într-un domeniu de perspectivă într-o companie care îți oferă șansa de a te dezvolta profesional și personal, încearcă-ți șansa! Te așteptăm în echipa noastră!
OFERIM:

Salariu motivant achitat la timp;
Instruire și pregătire profesională continuă din partea companiei;
Posibilitate de creștere profesională;

CERINȚE:

Studii medii sau superioare în domeniul farmaceutic;
Experiența de lucru în domeniu va constitui un avantaj;
Cunoștințe de operare PC;
Cunoașterea obligatorie a limbilor română și rusă;

RESPONSABILITĂȚI:

Eliberarea produselor farmaceutice și parafarmaceutice;
Acordarea de consultații și recomandări pacienților;
Gestiunea zilnică a stocurilor de medicamente;

Dacă citind anunțul ați decis că vreți să faceți parte din echipa noastră așteptăm un apel la 060516065 sau expediați CV-ul la adresa electronică: hr@felicia.md E-mail: hr@felicia.md
Telefon: 060516065
Телефон:
060516065
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть