Farmacist/ă în mun. Chișinău, sectorul Buiucani, strada Codrilor, 16

Elody
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Сменный график
Responsabilităţile de bază:

Eliberarea produselor farmaceutice şi parafarmaceutice;
Acordarea de consultaţii si recomandări clienţilor care se prezintă în farmacii;
Gestiunea zilnică a stocurilor de medicamente;
Elaborarea de propuneri de achiziţii către furnizori;
Orarul de lucru - 2 zile peste 2, 8.30-20.00.

Cerinţe faţă de candidaţi:

studii medii de specialitate sau superioare (farmaceutice);
cunoaşterea avansată a limbilor română şi rusă;
cunoştinţe de operare PC şi a programelor specifice de lucru (1C);
experienţa de muncă va constitui un avantaj;
abilităţi de analiză, planificare şi organizare, abilităţi bune de ascultare şi comunicare;
cunoaşterea legislaţiei în domeniul farmaceutic;
disponibilitate de a acumula cunoştinţe noi şi a învăţa rapid.

Compania oferă:

Contract de muncă şi pachet social complet;
Pregătire profesională continuă din contul companiei;
Creştere profesională;
Un mediu de lucru modern.

Persoanele interesate sunt invitate să trimită un CV (obligator însoţit de o poză şi cu indicarea postului dorit) la adresa de e-mail: i.botan@becor.md.
Vor fi contactaţi numai candidaţii selectaţi. E-mail: i.botan@becor.md
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть