Event manager / coordonator de proiecte

Boomerang Academy
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 6000 До 20000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: Дом/Офис
Boomerang Academy este în căutarea unui coleg/colege pentru postul de Event Manager (coordonator de proiect/evenimente).

Responsabilitățile de bază:
- Planificarea evenimentelor și cursurilor din cadrul academiei împreună cu trainerii.
- Întocmirea planului detaliat de lucru și monitorizarea implementării acestuia de către managerul de proiect și de către echipa implicată.
- Organizarea ședințelor săptămânale de lucru
- Coordonarea realizării materialelor de design, copywriting, video, IT cu persoanele responsabile sau managerul de proiect.
- Monitorizarea funcționării și conversia campaniilor de promovare a evenimentelor.
- Comunicarea cu partenerii media în privința promovării evenimentelor.
- Gestionarea situațiilor de criză aparute în realizarea proiectului.
- Arhivează corespunzător a documentatei legată de proiecte.

- Identificarea de noi oportunități pentru promovarea companiei și a evenimentelor pe care aceasta le organizează.
- Întocmirea raportului săptămânal și la final de fiecare curs/eveniment și formularea de concluzii și propuneri de îmbunătățire a activităților în viitor.

Responsabilități secundare:
- Comunicarea pe rețele sociale, email, telefon cu potențialii clienți sau participanții la cursuri/evenimentele organizate de academie;
- Organizarea și monitorizarea conturilor SMM (facebook, instagram): crearea evenimentelor și distribuirea lor în grupurile de nișă, postări pre-eveniment și post-eveniment.

- Asigurarea evenimentelor cu logistica necesară.

Cerințe:
- Cunoașterea limbii române, engleza va fi un avantaj;
- Abilități de comunicare și negociere;
- Vorbire coerentă și corectă;
- Orientat spre rezultat;
- Respectarea deadline-urilor;
- Flexibilitate și adaptabilitate;
- Dorință de a munci și de a crește profesional.

Condiții de muncă:
- Grafic de lucru full time;
- Birou în centrul orașului;
- Salariul (se discută la interviu) + bonusuri + posibilitate de creștere;
- Ceai, cafea + o bibliotecă de cărți (pe diverse teme) la dispoziția ta oricând ai nevoie;
- Acces la diverse platforme cu cursuri online pentru dezvoltarea personală și profesională;
- Posibilitatea de a participa la diverse traininguri și cursuri achitate de companie.
Телефон:
079003183
Контактное лицо:
Tudor
Сайт:
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть