Dispecer/Coordonator transport – vorbitor fluent de limba franceza pentru Varsovia, Polonia

Baltic Transport System №9846266, 22.01.2021
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
9846266, 22.01.2021
Cerinte:
- limba franceza scris si vorbit la un nivel mediu- avansat ,
- Cunostinte pe calculator : platforme , emailuri, confirmat comenzi, etc
- persoana organizata, dinamica , serioasa si cu simtul raspunderii.,
- experienta nu este obligatorie .
Descrierea jobului
- planificarea, organizarea si coordonarea activitatii zilnice de dispecerat
- mentinerea relatiei cu clientii (primirea, monitorizarea si finalizarea comenzilor)
- mentinerea legaturii cu soferii alocati
Va oferim:
- personal cu experienta care va poate ajuta in orice moment
- pachet salarial motivant
- cazare
- oportunitati de dezvoltare a carierei intr-o companie internationala
Asteptam CV-ul dvs la adresa de email: dragancea.vadim@mail.ru; ruxanda@bts-klaipeda.com
Tel:+4915158858948 Vadim ( Viber, WhatsApp) E-mail: ruxanda@bts-klaipeda.com
Telefon: +4915158858948
Телефон: +4915158858948
Назад Вперед
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через