Director comercial (livadă de mere) Edinet, Brînzeni

Mobvaro-M №9483836, 15.09.2020
Город: Единцы
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
9483836, 15.09.2020
Responsabilitati:
- Implementarea și stabilirea proceselor de vînzare (comercializare) și cumpărare;
- Lucru cu partenerii existenți, în mare parte cu rețelele comerciale mari;
- Prelucrarea cererilor parvenite, lucru cu baza de clienți existenți;
- Atragerea activă a noilor clienți;
- Conducerea și gestionarea negocierilor comerciale, prezentări cu clienții la nivelul primilor conducători (șef, director general, director pentru dezvoltare etc.)
- Identificarea necesităților clienților în procesele implimentate de organizație;
- Stabilirea ofertelor comerciale, planificarea și analiza pieții;
- Încheierea contractelor, controlul privind achitarea și realizarea proiectului;
Cerințe:
- Obligator experiență de muncă în domeniul business-ului agro;
- Intelegent, sincer, dorință de a lucra;
Va constitui un avantaj:
- Activ și entuziasm;
- Determinat de alucra în domeniul vînzărilor;
- Abilități de prezentare și vînzare;
- Capacități de învățare și perfecționare;
- Abilitate de a comunica cu oamenii;
Condițiile despre salariu se discută cu fiecare candidat în parte.
Tel:067738637.Expediați CV-UL la adresa de email: office.manager@mobvaro.md Telefon: 067738637
E-mail: office.manager@mobvaro.md
Телефон: 067738637
Назад Вперед
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через