Consultant vânzări/casier/depozitar - Orhei

LC Waikiki №9941431, 23.02.2021
Город: Оргеев
Образование: Среднее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Сменный график работы
9941431, 23.02.2021
Candidatul ideal:

Studii medii
Disponibilitate de a lucra in ture si in weekend
Orientat catre nevoile clientului
Cunostinte medii de limba engleza(este un plus)
Persoana muncitoare si responsabila
Bune abilitati de comunicare
Atitudine pozitiva
Cunostinte de operare PC

Descrierea jobului:

Asigură expunerea produselor şi a celorlalte materiale vizuale in magazin
Îmbrăca manechinii din raion/vitrine şi urmăreşte actualizarea etichetelor
Urmăreşte obiectivele magazinului, în mod lunar, săptămânal şi zilnic.
Întâmpina clienţii care intră în magazin, în mod plăcut, zambind.
Află ceea ce îşi doreşte clientul, îi prezintă produsele, în conformitate cu dorinţa acestuia şi îl îndrumă spre cabină pentru probă.
Verifică, în mod frecvent cabinele de probă, adună produsele şi umeraşele din cabine
Prezintă clienţilor combinaţii de produse ce pot asigura vânzări suplimentare.
Ofera suport clientilor pe toata perioada prezentei lor in magazin

Puteti trimite cv-urile dumneavoastra la adresa de mail hr-moldova@lcwaikiki.com, Catalina.Zop@Lcwaikiki.com
HR-MOLDOVA@Lcwaikiki.com, Catalina.Zop@Lcwaikiki.com
Назад Вперед
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через