Asistent (ă) medical (ă) novamed

Spitalul Polivalent Novamed
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Asistent, (ă) medical, (ă) în policlinică

Responsabilități:
• Cunoașterea și respectarea reglementărilor în vigoare privind prevenirea, controlul și combaterea infecțiilor nosocomiale;
• Cunoașterea și aplicarea în lucru a metodelor de prelucrare și sterilizare a instrumentelor medicale;
• Respectarea regulilor de asepsie și antisepsie.
Cerințe
• Studii medii de specialitate, cursuri de specializare și perfecționare în domeniu;
• Experiența în domeniu minim 1 an;
• Cunoașterea limbilor: română și rusă;
• Abilitați de comunicare;
• Responsabilitate, amabilitate, punctualitate;
• Capacitate de adaptare la situații de urgență;
• Capacitate de management al stresului, efortului fizic prelungit.
Oferta companiei:
• Salariu atractiv și întreg pachet social,
• Condiții de muncă foarte bune,
• Prânz gratuit,
• Program de lucru flexibil 7 ore /zi.

Vă încurajăm să expediați CV-ul pe adresa de e-mail: resurse.umane@novamed.md, cu specificarea postului pentru care aplicați. Telefon contact 022 106789, 079702952.
Контактное лицо:
resurse umane
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть