Analist Financiar

Oceano №10067084, 19.04.2021
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
10067084, 19.04.2021
Candidatul ideal
- Experiență profesională în raportare situații financiare și bugetare;
- Capacitatea de a analiza și de a prezenta date statistice și financiare;
- Cunoștințe avansate MS Office;
- Licență/ Master în contabilitate, finanțe sau alt domeniu relevant.
Responsabilități
- Realizează, analizează și raportează situațiile financiare către conducerea companiei (Profit&Loss Statement, Working Capital, Cash Flow, etc.);
- Pregătirea rezultatelor financiare de gestiune;
- Înaintarea propunerilor de optimizare a cheltuielilor și de creștere a profiturilor;
- Examinarea solicitărilor bugetare (de plată) pentru aprobare;
- Participarea la proiectarea unor modele bugetare;
- Examinarea bugetului companiei pentru respectarea reglementărilor.

Beneficii
- Pachet salarial atractiv care reflecta responsabilitățile
- Un mediu flexibil (remote), multicultural, orientat spre rezultate, specific unei companii inovative.
hr.oceano.b2b@gmail.com
Назад Вперед
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через