Agent aprovizionare / Buyer

PANGEEA №9596509, 23.10.2020
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
9596509, 23.10.2020
Candidatul ideal
Dorim sa ne extindem echipa si cautam un coleg pasionat, ambițios, pragmatic, sociabil,
care să devina un membru de baza in echipa noastra de achizitii, cu focus pe tarile din Europa
Cerinte:
- experienta de minim 1 an intr-o pozitie similara sau cu legatura constitue un avantaj
- persoana organizata, riguroasa, analitica, dinamica, flexibila
- bune abilitati de comunicare telefonica, negociere si gestionare a relatiilor comerciale
- orientare catre indeplinirea obiectivelor si prioritizarea activitatilor
- cunostinte avansate de limba engleza, iar optional cunostinte de cel putin una din limbile:
poloneza, spaniola, italiana, maghiara, franceza, bulgara constitue un avantaj;
- bune abilitati de operare PC (pachetul Microsoft Office)
Responsabilitati:
- prospecteaza piata de profil, monitorizeaza si actualizeaza baza de date cu principalii
furnizori: curenti sau potentiali
- mentine si dezvolta relatia cu furnizorii existenti in vederea unei bune colaborari
- stabileste strategiile optime de achizitie produse si propune noi furnizori;
- transmite informatii cu privire la contractele si actele aditionale incheiate cu furnizorii
(oferte pret, discounturi, termene de livrare, termene de plata, etc.)
- identifica necesarul de produse conform rulajelor, comenzilor preluate si a bugetului
disponibil
- monitorizeaza comenzile necesare pentru asigurarea optimului de produse;
- genereaza si transmite rapoarte cu referire la termenele de livrare si numarul de livrari;
Beneficii:
- training-uri specifice activitatii
- lucru de acasa
- bonusuri de performanta
- posibilitati de dezvoltare profesionala si personala
Asteptam CV-urile dvs. la adresa de e-mail: pangeea.hr@gmail.com E-mail:
pangeea.hr@gmail.com
Назад Вперед
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через