Vulcanizator anvelope la vulcanizare mobila

Primul serviciu mobil de montare a anvelopelor din Republica Moldova Autoshina.md angajează:

CE VĂ OFERIM:

  • Salariu:-35%;
  • Program de lucru în ture 3/3  9:00-19:00 +(daca sunt comenzi-si noapte);
  • Asigurarea cu uniformă și echipamentul necesar pentru desfășurarea activității;
  • Compensarea 50% pentru sport..

RESPONSABILITĂȚI:

  • Executarea diferitelor operațiuni și sarcini care au legătură cu roțile autoturismelor ;
  • Deplasări la clienți  cu automobilul companiei (Volkswagen LT 35 Super alungit);
  • Comunicarea politicoasă cu clienți..

 CERINȚE:

  • Deținerea permisului de conducere pentru categoria „B"-OBLIGATORIU;
  • Abilitatea de a lucra cu orice tip de roți (demontare, montare, echilibrare și etc. ).

 Sună la numărul +37360908708 sau scrie-ne pe job@autoshina.md
Pentru noi nu contează dacă ai sau nu experiență de muncă. Ești important doar tu!

E-mail:  job@autoshina.md
Тел: +37360908708

Alte anunturi publicate de aceasta companie

Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin