Водитель-экспедитор со своим авто г. Бельцы / Șofer expeditor cu automobil personal or. Bălți

AUTO MALL – стабильная, динамично развивающаяся компания, крупнейший поставщик автотоваров для легковых и грузовых автомобилей на рынке Молдовы в связи с расширением штата открывает вакансию:

В связи с расширением наша компания открывает конкурс на должность Водителя экспедитора с грузовым авто.

Обязанности:

  • перевозка / экспедирование товара (автозапчасти)

Требования:

  • обязательно наличие грузового автомобиля не старше 2000 года ("пирожок");
  • грузоподъемность авто 500 кг;
  • знание правил дорожного движения.

Условия работы:

  • своевременная достойная оплата труда;
  • повышение заработной платы в течение года (2 раза в год);
  • официальное трудоустройство, полный cоц. пакет;
  • молодой дружный коллектив;
  • льготные условия на з/ч и техобслуживание на собственных СТО;
  • компенсация топлива.

График работы: Скользящий график работы с 09.00-18.00; (2 рабочие субботы в месяце с 9.00 до 15.00)

Если вас заинтересовала наша вакансия тогда не ждите, отправляйте свое резюме на адрес: hr@automall.md или звоните нам по номеру 078309988.

Стань частью нашей команды уже сегодня!

În legătură cu dezvoltarea companiei este anunțat concurs pentru suplinirea funcției de Șofer expeditor cu automobil marfar.

Obligațiuni:

  • transportarea / expedierea mărfurilor (piese auto) partea

Cerințe:

  • obligatoriu deținerea automobilului marfar, anul producerii de la 2000 (furgonietă- de tipul Dacia Dokker);
  • capacitate de îmbarcare 500 kg;
  • cunoșterea regulilor de circulație rutieră.

Condiții de muncă:

  • achitarea salariului fără întîrzieri;
  • majorarea salariului de 2 ori pe an;
  • angajare oficială, pachet socila deplin;
  • colectiv tînăr și prietenos;
  • reduceri la procurarea pieselor auto și la deservirea în cadrul Centrelor de reparație auto;
  • achitarea combustibilului.

Regim de muncă: Regim de lucru flexibil de la 09.00-18.00; (2 sîmbete lucrătoare în lună de la 9.00 - 15.00)

Dacă sunteți cointeresat în funcția noastră vacantă, atunci nu așteptați expediați cv-ul chiar acum la adresa electronică: hr@automall.md sau apelați numărul de telefon 078309988.

Devino parte a echipei noastre!

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide