Vânzători-consultanți, m. Chişinău

Compania NANU anunță concurs pentru formarea unei echipe de:

Suntem în căutarea persoanelor ce vor consulta clienții noștri în alegerea materialelor de construcţii şi oferi soluţii pentru renovări.

Cerințe față de candidați:

  • Persoană responsabilă şi orientată spre rezultat;
  • Amabilă, cu abilitaţi bune de comunicare;
  • Cu sau fără studii speciale;
  • Experienţa de muncă în vânzarea materialelor de construcţie (în special articole electrice, amestecuri uscate și vopseli, instrumente, articole sanitare și accesorii) - constituie un avantaj.

Responsabilități:

  • Oferă suport clienţilor în alegerea produselor necesare;
  • Consultă clienţii privind sortimentul, calitatea şi preţurile la produse;
  • Promovează produsele companiei;
  • Urmăreşte corectitudinea expunerii mărfii şi a preţurilor la raft;
  • Creează condiţii optime pentru deservirea calitativă a clienţilor.

Beneficii:

  • Compania oferă Salariu și alte bonusuri lunare %,
  • Reduceri la toate brandurile companiei, și promoții interne pentru angajați;
  • Instruire şi Oportunitatea dezvoltarii unei cariere într-o echipă de profesioniști.

Locul de muncă: avem nevoie de personal în magazinele noastre pe adresele:

  1. Grenobl 1, sector Botanica/Telecentru,
  2. Constructorilor 1, sector Rîscani (Poșta veche),
  3. comuna Stăuceni, str. Alexei Mateevici 76.
  4. comuna Băcioi, str. Independenței 44.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la adresa de email: angajare@nanu.md
Telefon: 069 895 475 / 062 193 193.

Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate.

E-mail: angajare@nanu.md
Telefon: 069 895 475 / 062 193 193

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide