Compania comerciala  (industria alimentara) angajeaza:

Vînzător produse alimentare

Cerinte:
-  Experiența în domeniul respectiv min 1 an.
- Corectitudine, seriozitate, atitudine principiala în relaţiile cu oamenii.
- Sincer, dispus la colaborare.

Responsabilităţi:
- Aranjează produsele pe rafturi, fără deteriorarea acestora.
- Marchează cu preturi produsele din magazin , conform catalogului.
- Verifica periodic stocurile din magazin.
- Conoaşte toate produsele şi utilitatea acestora, fiind în stare să informeze clientul despre toate produsele.
- Impachetează produsele pe care le vinde clienţilor.
- Elibereaza tuturor clienţilor bonuri de casă.

Condiţii:
- Salariu atractiv şi la timp achitat.

Informații suplimentare le puteţi primi la nr. de telefon: 022-667-805. mob.068371212
Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică: hr.opt.prod@gmail.com
De asemenea, Va puteți apropia direct la Serviciul Personal al companiei pe  str. Muncești 173, luni – vineri, 8:00 - 17:00.

adresa de email: hr.opt.prod@gmail.com

Telefon: 022 667 805 sau 068371212

back forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie