Vînzător consultant ( call center doar cu baza existentă)

Responsabilități:

  • Preluarea apelurilor de la clienți inclusiv și efectuarea apelurilor de ieșire;
  • Organizarea, planificarea și coordonarea activității individuale, îndeplinirea planului de vînzări;
  • Respectarea standardelor de calitate a convorbirilor;
  • Prezentarea, promovarea produsului companiei, completarea datelor în sistem (CRM);
  • Îndeplinirea sarcinilor cu privire la ridicarea nivelului de conversie;
  • Instruirea continuă și ridicarea calificării personale;

Cerințe minime:

  • Capacități de învățare, organizare, atenție, lucru în regim de multitasking, deprinderea de lucru cu volume mari de informații, utilizator experimentat PC;
  • Experiență de lucru cu CRM-uri va constitui un avantaj;
  • O poziție activă de viață și o atitudine pozitivă;
  • Comunicarea corectă și fluentă în limba română și rusă;
  • Experiența de lucru anterioară nu este necesară;

Oferta de muncă:

  • Program flexibil, care poate fi adaptat după cerința dvs
  • Un alt tip de vânzări, o nouă metodă de lucru;
  • Remunerare pe măsură (fix+bonus);
  • Angajare oficială cu toate beneficiile rezultative;

Dacă vrei să fii parte a celei mai inteligente echipe trimite CV: E-mail: hr@sah.md     Tel: 079 825 387
Vă așteptăm la Șah: bd. Traian 15

E-mail: hr@sah.md  tel: 079 825 387

Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin