Vânzător-Casier (Centru Comercial - Port Mall, MallDova, Maestro Delice Ciocana)

Colectivul companiei SRL Maestro-Nut selecteaza noi membri pentru extinderea echipei.
Cautam acei candidati care, printr-o atitudine pozitiva, dinamica, deschisa si exigenta fata de propria prestatie, pot deveni colegi si prieteni de nadejde, si prin munca prestata vor contribui efectiv la dezvoltarea durabila a firmei.
Compania “MAESTRO-NUT” S.R.L. anunta vacanta pozitia de:

Dacă îți place să discuți cu cumpărătorii și ești o persoană deschisă vin-o la noi.

Responsabilitățile tale:

  • Identificarea necesităților clienților, consultarea și deservirea;
  • Efectuarea tuturor operațiunilor la casele de marcat;
  • Expunerea mărfurilor pe rafturi;
  • Respectarea normelor de igienă.

Cerințe:

  • Experiență de lucru în poziție similară
  • Vorbirea fluență a limbilor română și rusă

Condiții:

  • Salariu stabil
  • Posibilitatea de dezvoltare și creștere în carieră
  • Colectiv tînăr și prietenos

Persoanele cointeresate pot expedia CV-ul la adresa: hr@maestro-nut.com indicând pozitia pentru care aplică / sau sa ne contactați 079922333.

Locul de muncă - str. Mihai Sadoveanu 42/6, sectorul Ciocana, str. Mircea cel Bătrîn, 39; str. Arborilor, 21.

E-mail: hr@maestro-nut.com
Telefon: 079922333

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide